Finansowanie

Adelina Czerbak – nasz Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych.

tel.+48 501 109 833 adelina.czerbak@biurodeweloper.pl

Dlaczego my ?

– oszczędność czasu. Wystarczy jedno spotkanie w efekcie, którego dowiesz się jakie są dostępne dla Ciebie oferty oraz otrzymasz ich obiektywne porównanie. Dzięki nam zaoszczędzisz swój cenny czas, który możesz wykorzystać na swoje hobby lub spędzić go z rodziną.

– możliwość porównania wielu ofert w jednym miejscu. Realnie porównujemy wszystkie oferty bankowe w celu określenia ich plusów i minusów i to wszystko na jednym spotkaniu.

– zbadanie zdolności kredytowej przed złożeniem wniosku. Wiemy Jakie są zasady liczenia zdolności kredytowych w poszczególnych bankach i możemy je policzyć w każdym banku. Wskazujemy warunki jakie należy spełnić aby uzyskać kredyt.

– możliwość negocjowania warunków finansowych kredytu. Pomagamy osiągać najkorzystniejsze warunki kredytowania dzięki porównaniu ofert wszystkich banków.

– pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów Nie musisz angażować się w gromadzenie dokumentów związanych z nieruchomością. Pozostaw to nam a będziesz miał pewność, ze będzie to zrobione dobrze i szybko.

– wspolpraca i wsparcie po uruchomieniu kredytu Monitorujemy rynek finansowy na bieżąco dzięki temu możemy zaproponować Ci przeniesienie istniejącego kredytu do banku z korzystniejszą ofertą.