Strona tymczasowo niedostępna...

238 656 PLN (176 PLN / m2)

Uzbrojona działka w Wojkowicach przy głównej drodz

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż,
Wojkowice, Jana III Sobieskiego

Kontakt z agentem: Biuro Deweloper
Opis nieruchomości

A może by tak zamieszkać pod miastem? Wyprowadzić się z blokowiska do nowowybudowanego domu na własnej działce? W takim razie potrzebna będzie działka… Oby tylko nie za daleko od Metropolii, oby tylko nie całkiem w środku niczego, bo jednak będzie Ci odrobinę brakować dynamiki miasta? Łatwości, szybkości dojazdu? Bliskości punktów handlowo-usługowych?

Czy w tym wypadku można mieć ciastko i zjeść ciastko? Otóż okazuje się, że jednak można! Odpowiedzią może być budowa własnego domu w małym miasteczku między Piekarami Śląskimi a Będzinem i Siemianowicami - Wojkowicach. Mam tutaj na sprzedaż dosyć sporą działkę budowlaną z uzbrojeniem.

Działka owa mieści się tuż przy głównej ulicy w Wojkowicach - Sobieskiego, wśród zabudowy jednorodzinnej. Takie też jest przeznaczenie terenu według Planu Zagospodarowania Przestrzennego miasta.

Całość składa się z


  • dwóch odrębnych działek, 986/1 i 986/2, jedna za drugą, o łącznej powierzchni 1356m2, częściowo uzbrojonych.

  • Gaz został doprowadzony do granicy działki,

  • znajduje się tutaj także przyłącze wody.

  • Kanalizacja jest w trakcie modernizacji i również zostanie przygotowane przyłącze.

  • Prąd mieści się w drodze.Wojkowice, położone nad rzeką Brynicą, są dość zróżnicowane w swej zabudowie - znajdziemy tu zarówno bloki, jak i zabudowę jednorodzinną. W swej północnej części graniczą z Rogoźnikiem, gdzie dwa stawy i kompleks parku cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza latem. Miasteczko jest świetnie skomunikowane zarówno w stronę Będzina, jak i Katowic, czy Piekar. Może pochwalić się ładnym, nowym centrum przesiadkowym, tuż opodal Parku Miejskiego.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Ola Gawrońska - 600 917 530
nr. licencji zawodowej 1466

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Film o nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Biuro Deweloper

Aleksandra Pach - Gawrońska
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.